Velvet pikowany  Jest 10 produktów.

Prezentujemy wysokiej jakości Velvet pikowany, podszyty ociepleniem 10 mm. Wysoki gatunek tkaniny uwidacznia się także w efektownej, naturalnej i żywej kolorystyce. Materiał velvet jest aksamitny w dotyku. Przypomina nieco welur – jest miękki i ma niską okrywę włosową. W naszej hurtowni oferujemy państwu wersję pikowaną, która prezentuje się niezwykle efektownie.

Co uszyć z velvetu? Przede wszystkim wszelkiego rodzaju tekstylia użytkowe i dekoracyjne. Materiał znakomicie sprawdza się w szyciu otulaczy oraz ochraniaczy na łóżeczka dziecięce. Dzięki ozdobnemu pikowaniu materiał będzie idealny na ozdobne poszewki do poduszek typu jasiek bądź narzuty na kanapy, sofy i łóżka. Warto wspomnieć także o zaletach użytkowych tego materiału. Velvet nie gubi nitek, nie mechaci się i nie zaciąga.

Można go odkurzać bądź prać w niskich temperaturach i z dodatkiem delikatnych środków piorących. Ciepły i przyjemny w dotyku Velvet sprawdzi się w wielu zastosowaniach przy projektowaniu domowych tekstyliów. U nas mogą państwo kupować detalicznie i hurtowo! Zapraszamy do bieżącego śledzenia naszej oferty, ponieważ katalog produktów jest stale aktualizowany. Jesteśmy jednym z największych dostawców tkanin bawełnianych i polarów w kraju.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów