Informacje

Nowe produkty

Velvet pikowany 

Jest 28 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

W asortymencie naszej hurtowni znajduje się velvet pikowany, który charakteryzuje się niezwykle efektownym wyglądem oraz wyjątkową miękkością. Czemu velvet pikowany jest aż tak przyjemny w dotyku? Materiał ten składa się bowiem z trzech warstw – ociepliny o grubości 10 mm, właściwego velvetu oraz fizeliny. Pod względem struktury velvet pikowany bardzo przypomina aksamit i welur – jest miękki i ma niską okrywę włosową. Wysoki gatunek tkaniny uwidacznia się także w efektownej, naturalnej i żywej kolorystyce.

CO MOŻNA USZYĆ Z VELVETU PIKOWANEGO?

Dzięki swoim unikatowym właściwościom velvet pikowany nadaje się idealnie do wykonania wszelkiego rodzaju tekstyliów użytkowych i dekoracyjnych. To materiał ciepły i przyjemny w dotyku, który znakomicie sprawdza się w szyciu otulaczy oraz ochraniaczy na łóżeczka dziecięce. Dzięki ozdobnemu pikowaniu tkanina będzie idealna na ozdobne poszewki do poduszek typu jasiek bądź narzuty na kanapy, sofy oraz łóżka. Nie można zapomnieć również o zaletach użytkowych tego materiału. Velvet nie gubi nitek, nie mechaci się i nie zaciąga. Można czyścić go z zabrudzeń za pomocą mokrej ściereczki bądź odkurzać, jak również prać w niskich temperaturach i z dodatkiem delikatnych środków piorących.

NASZA OFERTA VELVETU PIKOWANEGO

W asortymencie naszej hurtowni znajdziesz velvet pikowany w szerokim wyborze kolorów, zarówno stonowanych, takich jak ecru czy szary, jak i nieco bardziej wyrazistych, na przykład pomarańczowym oraz amarantowym. Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową wszystkich naszych produktów. Serdecznie zapraszamy do bieżącego śledzenia naszej oferty, ponieważ stale aktualizujemy nasz katalog produktów.