Informacje

Nowe produkty

Stretch panama 

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Tkanina Stretch Panama

Stretch Panama jest tkaniną wykonaną w 100% z wysokiej jakości poliestru. Charakteryzuje się gęstym i mocnym splotem oraz dużą wytrzymałością. Materiał ma gładką, przyjemną strukturę i z obu stron jest jednakowy. Stretch Panama to uniwersalna i niedroga tkanina, którą w naszym sklepie internetowym można zamawiać zarówno w ilości hurtowej, jak i detalicznej.

Zalety Panama Stretch

Atutem tkaniny Panama Stretch jest odporność na zagniecenia, wypychanie czy deformacje, nawet po wielu praniach. Bardzo łatwo się ją czyści nawet w niskich temperaturach. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i przecieranie. Pracuje się z nim równie przyjemnie, jak z bawełnianą dresówką , ponieważ jest lekko ciągliwy, dzięki czemu dobrze się układa. Tkanina pierwszego gatunku, dostępna w naszym sklepie internetowym w szerokiej gamie kolorów - to największe plusy wszechstronnej Stretch Panamy.

Jakie są zastosowania Panama Stretch?

Ze względu na swoją uniwersalność i praktyczność Panama Stretch znalazła zastosowanie przy produkcji m.in.:

  • konfekcji damskiej i męskiej tj. spodni, garsonek, garniturów;
  • artykułów dekoracyjnych np. obrusów, zasłon, poszewek, pokrowców;
  • szat liturgicznych;
  • odzieży firmowej i roboczej (fartuchów fryzjerskich, zapasek, kombinezonów). Materiał idealnie nadaje się także do nadruku sublimacją. Jest to metoda znakowania całkowicie przepuszczająca powietrze i bardzo trwała. Taki druk wykonuje się najczęściej na odzieży sportowej lub na firmowej, gdzie jest potrzeba umieszczenia np. logo.