Witamy na blogu firmy 2lime


Materiał velvet - charakterystyka i zastosowanieVelvet jest bardzo delikatnym materiałem, który swoje zastosowanie znajduje w przypadku produktów dla dzieci, jak i elementów wyposażenia wnętrz. Pomimo tego że jest to tkanina sztuczna, wykonana z włókien poliestrowych, to i tak cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Co dokładnie wyróżnia velvet i jakie produkty są najczęściej z niego wykonywane? Sprawdź najważniejsze informacje.

Czytaj dalejCo można wykonać z polaru minky?Współczesny rynek tkanin jest bardzo rozbudowany, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru materiału najbardziej spełniającego jego wymagania. Materiałem chętnie wybieranym, zwłaszcza przez młode matki jest polar minky, który zdobył serca Polek już kilka lat temu. Jest on bardzo charakterystyczny i ciężko pomylić go z inną tkaniną. Sprawdź, co można z niego wykonać.

Czytaj dalejBawełna - dlaczego warto kupować w hurtowni?Bawełna jest jednym z materiałów, które wykorzystywane są w branży odzieżowej od wielu lat. Na uwagę zasługują przede wszystkim jej właściwości – między innymi nieoceniona przewiewność podczas ogromnych upałów. Obecnie dostępna jest w wielu różnych wersjach kolorystycznych oraz wzorach, dzięki czemu można stworzyć z niej różnorodne produkty. Gdzie najlepiej zaopatrywać się w tę tkaninę?

Czytaj dalejVelvet pikowany - zastosowanieVelvet jest bez wątpienia jednym z najlepszych jakościowo materiałów dostępnych obecnie na rynku. Przede wszystkim jest bardzo wytrzymały. Jednak na jego korzyść przemawia też fakt, że dobrze się prezentuje i jest niezwykle delikatny. W ostatnich latach szczególną popularnością cieszy się zwłaszcza velvet pikowany. Czym dokładnie się charakteryzuje oraz jakie produkty mogą być z niego wykonane? Dowiedz się więcej.

Czytaj dalejWitamy na blogu 2limeBlog firmy 2lime.

Czytaj dalej