Informacje

Nowe produkty

Tkaniny bawełniane  Jest 177 produktów.

Podkategorie

 • Wzory dorosłe

  Bawełna dla dorosłych.

  Dostawca bawełny dla dorosłych - 2lime.

 • Wzory dziecięce

  Bawełna dziecięca - hurtownia 2lime - posiadamy w ciągłej sprzedaży wiele wzorów dziecięcych na kołderki bawełniane , poszewki itp.W sprzedaży również plusz minky w 23 kolorach.

 • Druki drobne

  Druki drobne - tkaniny bawełniane.

  Bawełna hurtowo i na metry.

 • Tkaniny jednobarwne

  Tkaniny bawełniane - jednobarwne.

 • Nowości

  Nowośći - tkaniny bawełniane dla dzieci , dorosłych . Sprzedaż hurtowa i detaliczna tkanin bawełnianych .

  Hurtownia tkanin bawełnianych

  2lime

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 177 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 177 elementów

Włókno bawełniane znane jest ludziom od tysiącleci. To surowiec ceniony ze względu wysokie właściwości higroskopijne co w praktyce oznacza, że doskonale pochłania wilgoć. Dlatego też jest powszechnie wykorzystywany do produkcji wysokiej jakości opatrunków tj. waciki, gaziki itp. A dzięki wytrzymałości i delikatności w dotyku tkaniny bawełniane zyskały stałe miejsce w branży odzieżowej. Ubrania uszyte z tego materiału są miękkie i nie podrażniają skóry, a dodatkowo dobrze izolują i zapewniają komfort termiczny. Surowiec ten ma wszechstronne zastosowanie w produkcji tekstyliów użytkowych. Doskonale sprawdza się także jako tkanina do produkcji pościeli.

ZASTOSOWANIE MATERIAŁÓW BAWEŁNIANYCH

Bawełna służy do wytwarzania tkanin miękkich i delikatnych. Dzięki swoim właściwościom włókno to nadaje tkaninom naturalną wytrzymałość, trwałość i zdolność absorpcji. Tkaniny bawełniane znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle tekstylnym. Z bawełny szyje się wiele produktów dla najmłodszych tj. kołderki czy bieliznę pościelową. Dlatego też w asortymencie naszej hurtowni nie mogło zabraknąć materiałów bawełnianych w różnorodnych wzorach. Dzięki temu można je bez problemu dopasować do indywidualnych wymagań najmłodszych użytkowników. Oferujemy również bawełnę gładką, jednobarwną i we wzory odpowiednie dla osób dorosłych. Szeroka gama kolorystyczna dodatkowo zachęca do zakupów.

SPRZEDAŻ HURTOWA TKANIN BAWEŁNIANYCH

Zdajemy sobie sprawę, że bieżące zapotrzebowanie na materiały bawełniane jest różne w przypadku każdego z klientów. Dlatego dla wygody naszych kontrahentów firmowych i prywatnych prowadzimy zarówno detaliczną (na metry), jak i hurtową sprzedaż tkanin bawełnianych. Zakupy są traktowane jako hurtowe w momencie zakupu minimum 10 metrów tkaniny w jednym kolorze. Jednocześnie chcemy zwrócić uwagę, że ceny widoczne na naszej stronie internetowej obowiązują przy sprzedaży detalicznej. W przypadku zakupu bawełny w hurcie ceny są ustalane indywidualnie i zależą w dużej mierze od wielkości konkretnego zamówienia. Jeśli więc jesteś zainteresowany zakupem większej ilości bawełny, skontaktuj się z nami celem dokonania odpowiedniej wyceny Twoich zakupów.

Zachęcamy do kontaktu również w przypadku pytań i wątpliwości dotyczących asortymentu dostępnego w naszej hurtowni.