Informacje

Nowe produkty

Bawełna  Jest 240 produktów.

Bawełna - służy do wytwarzania tkanin miękkich. Dzięki swoim właściwościom włókno to nadaje tkaninom naturalną wytrzymałość, trwałość i zdolność absorbcji. Bawełna znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle tekstylnym, dlatego tkaniny wykonane z niej wykorzystywane są do produkcji kołderek, pościeli i produktów dla najmłodszych. Jako hurtownia bawełny posiadamy w sprzedaży wiele wzorów dziecięcych oraz dla dorosłych. Nasza hurtownia sprzedaje tkaniny hurtowo jak również na metry. Sprzedaż hurtową oferujemy od 10 m z jednego koloru. Sprzedaż detalicznie – po cenach widocznych na stronie.

Włókno bawełniane znane jest od tysiącleci. Posiada wysokie właściwości higroskopijne, a więc pochłaniające wilgoć. Dlatego też jest to materiał powszechnie wykorzystywany w produkcji opatrunków (waciki, gaziki itp.). W przemyśle odzieżowym bawełna ceniona jest głównie za swą wytrzymałość i delikatność w dotyku. Ubrania uszyte z tego materiału są miękkie i nie podrażniają skóry. Dobrze izolują i zapewniają komfort termiczny. Materiał ma wszechstronne zastosowanie w produkcji tekstyliów użytkowych. Doskonale sprawdza się jako tkanina do produkcji pościeli.

W naszej hurtowni oferujemy szeroki wybór materiałów dostępnych we wzornictwie dedykowanym dzieciom i dorosłym. Obok wzorów dostępne są również wersje gładkie, w szerokiej gamie kolorystycznej. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Zapraszamy - Twój dostawca bawełny!

Podkategorie

 • Wzory dorosłe

  Bawełna dla dorosłych.

  Dostawca bawełny dla dorosłych - 2lime.

 • Wzory dziecięce

  Bawełna dziecięca - hurtownia 2lime - posiadamy w ciągłej sprzedaży wiele wzorów dziecięcych na kołderki bawełniane , poszewki itp.W sprzedaży również plusz minky w 23 kolorach.

 • Druki drobne

  Druki drobne - tkaniny bawełniane.

  Bawełna hurtowo i na metry.

 • Tkaniny jednobarwne

  Tkaniny bawełniane - jednobarwne.

 • Nowości

  Nowośći - tkaniny bawełniane dla dzieci , dorosłych . Sprzedaż hurtowa i detaliczna tkanin bawełnianych .

  Hurtownia tkanin bawełnianych

  2lime

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 240 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 240 elementów