Informacje

Nowe produkty

Dresówka 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Dresówka – wygodna dzianina bawełniana

Dresówka, czyli bawełniana dzianina dresowa, to jeden z materiałów często kupowanych w naszym sklepie. Zapewnia wygodę użytkowania, a także wiele możliwości wykorzystania. Materiał, z którego wykonana jest dresówka, to bawełna z niewielką ilością elastanu. Naturalna przędza bawełniana zapewnia przepływ powietrza, jest komfortowa i bezpieczna dla skóry. Dodatek włókien syntetycznych sprawia, że produkt zachowuje swój kształt, ale jest wystarczająco elastyczny.

Co to jest dresówka pętelkowa?

W naszym sklepie można zakupić dresówkę pętelkową, czyli taką, która po lewej stronie ma charakterystyczne pętelki, powstałe podczas produkcji. Prawa strona, czyli wierzch materiału, jest gładka. Materiał dresowy jest dzianiną. Podczas dziania przędza jest formowana w kształt oczek, co zapewnia większą rozciągliwość materiału. Jest to duża zaleta doceniana podczas wykroju ubrań i użytkowania odzieży. Dzianina dresowa pętelkowa jest nieco grubsza od dzianiny jerseyowej albo tkaniny bawełnianej , a przy tym równie przyjemna w dotyku i przewiewna.

Co można uszyć z dzianiny dresowej?

Dresówka sprawdza się przy produkcji wielu rodzajów odzieży zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzianinę dresową można wykorzystać do sportowych stylizacji takich, jak bluzy czy spodnie, a także bardziej eleganckich. Wystarczy dodać oryginalne dodatki, np. koronki lub falbanki. W naszym asortymencie mamy bawełniane materiały dresowe z trwałym drukiem cyfrowym i w różnych wzorach. Dzianiny można zakupić ilości hurtowej lub detalicznej.