Informacje

Nowe produkty

Hurtownia tkanin bawełnianych  

Jest 11 produktów.

Podkategorie

 • Wzory dziecięce

  Dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych jest dla nas sprawą absolutnie priorytetową, dlatego oferujemy wyłącznie tkaniny bawełniane najwyższej jakości, którą potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Nasze materiały spełniają także wymagające normy dopuszczające je do kontaktu z dziećmi. Wszystko po to, abyś kupując surowiec w naszej hurtowni, miał pewność, że stworzone z niego produkty są bezpieczne dla dzieci w każdym wieku. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku niemowląt, które dużą część swojego życia spędzają w łóżeczkach i wózkach wyposażonych w kołderki, poduszeczki i poszewki wykonane z bawełny właśnie.

  Bawełna we wzory dziecięce

  Wśród bogatej oferty naszych tkanin bawełnianych znaleźć można wiele wzorów przeznaczonych dla najmłodszych. Kolorowe misie, sowy i piórka, modne alpaki, a także jednobarwne chmurki i drobne gwiazdki to motywy, które podobnie jak minky, są chętnie wykorzystywane w pokojach maluchów. Szyte z nich poduszki, komplety pościeli, zasłonki, a nawet zabawki nadają im nie tylko przyjemny klimat, ale również wprowadzają do wnętrza atrakcyjny akcent. Ponadto bawełna znana jest zarówno z miękkości, jak i przepuszczalności zapewniającej cyrkulację powietrza, co sprawia, że jest bezpieczna zarówno podczas zabawy, jak i wypoczynku maluchów.

 • Wzory dorosłe
 • Druki drobne
 • Tkaniny jednobarwne
 • Nowości
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Hurtownia tkanin bawełnianych 2Lime oferuje sprzedaż nie tylko w ilościach detalicznych, ale również hurtowych. Zapraszamy do współpracy firmy, sklepy z tkaninami i zakłady krawieckie. Klientom oferujemy najwyższej jakości bawełnę dostępną w belkach od 40 do 100 metrów bieżących.

Niezwykle miękkie, delikatne i komfortowe tkaniny są dostępne w naszej hurtowni bawełny w różnorodnej gamie kolorystycznej oraz wzorach odpowiednich zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kontrahentów w bogatym asortymencie mamy także materiały jednobarwne oraz różnego rodzaju nowości zgodne z aktualnie obowiązującymi światowymi trendami. Sukcesywnie poszerzamy ofertę, by zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklep z tkaninami bawełnianymi online

Z dostępnej w naszym sklepie internetowym bawełny wytwarzane są różnorodne produkty tekstylne. Naturalnie wytrzymałe włókna bawełniane zapewniają materiałom trwałość oraz odporność na przedwczesne zniszczenie spowodowane np. częstą eksploatacją. Dlatego też nasze bawełny wykorzystywane są głównie w produkcji wyrobów dla dzieci. Szyje się z nich również bieliznę pościelową.

Materiały z bawełny na metry

Zdajemy sobie sprawę, że bieżące zapotrzebowanie na tkaniny bawełniane jest różne w przypadku każdego z klientów. Dlatego dla wygody naszych kontrahentów firmowych i prywatnych prowadzimy zarówno detaliczną (na metry), jak i hurtową sprzedaż tkanin bawełnianych (na belki). Zakupy są traktowane jako hurtowe w momencie zakupu minimum 10 metrów tkaniny w jednym kolorze. Jednocześnie chcemy zwrócić uwagę, że ceny widoczne na naszej stronie internetowej obowiązują przy sprzedaży detalicznej. W przypadku zakupu bawełny w hurcie ceny są ustalane indywidualnie i zależą w dużej mierze od wielkości konkretnego zamówienia. Jeśli więc jesteś zainteresowany zakupem większej ilości bawełny, materiału minky stripes czy dodatków, skontaktuj się z nami w celu dokonania odpowiedniej wyceny Twoich zakupów. Zachęcamy do kontaktu również w przypadku pytań i wątpliwości dotyczących całego asortymentu dostępnego w naszej hurtowni.

Bawełna z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100

Uzyskanie certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas tkanin. To również gwarancja dla firm, że wyroby bawełniane, które będą oferować swoim klientom, spełnią ich wysokie oczekiwania.

A czym jest Oeko-Tez Standard 100 i kiedy można go uzyskać? To system, który ocenia i bada produkty oraz półprodukty włókiennicze. Otrzymanie go wiąże się ze spełnieniem wielu wymagań i zapewnieniu tkaninie odpowiednich parametrów na każdym etapie obróbki. Dzięki temu masz pewność, że bawełna w naszej hurtowni nie zawiera substancji chemicznych, które są zakazane lub mają niekorzystny wpływ na zdrowie człowieka.