Tkanina plusz Jest 96 produktów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem tkaniny plusz, materiału znajdującego bardzo szerokie zastosowanie w produkcji różnego rodzaju elementów dekoracyjnych. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz tkaninę pluszową w szerokim wyborze żywych, a jednocześnie naturalnych kolorów, w tym w ciekawych wzorach typu kwiaty czy krata szetlandzka. Zajmujemy się hurtową oraz detaliczną sprzedażą tkaniny plusz na metry, dzięki czemu możesz zakupić dokładnie taką ilość materiału, jaką aktualnie potrzebujesz. Zapraszamy do zakupów!

ZALETY TKANINY PLUSZOWEJ

Tkaniny pluszowe charakteryzują się eleganckim wyglądem i utożsamiane są z luksusem. Przyciągają wzrok dzięki wyrazistej, a jednocześnie naturalnej kolorystyce. Dzięki okrywie runowej zwanej inaczej meszkiem wyróżniają się efektem mieniącej się tkaniny. Plusz jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Odznacza się wysoką odpornością na rozciąganie oraz rozrywanie, dzięki czemu jest w stanie zachować swój piękny wygląd przez wiele lat. By tak się stało, należy jednak pamiętać o regularnym czyszczeniu produktów wykonanych z tkanin pluszowych oraz unikaniu zmarszczek i niepotrzebnych zagnieceń, które po dłuższym czasie mogą być trudne do zlikwidowania. Jeśli chodzi o pranie, zaleca się pranie ręczne w niskiej temperaturze (30°C) z dodatkiem płynu do tkanin delikatnych.

ZASTOSOWANIE MIĘKKIEGO PLUSZU

Miękki plusz sprawdza się idealnie w szyciu artykułów dla dzieci w różnym wieku. Nie bez powodu nazwa tego materiału od razu przywodzi na myśl pluszowe misie oraz inne miłe w dotyku i całkowicie bezpieczne zabawki dla najmłodszych. Tkanina pluszowa sprawdzi się jako materiał do wykonania ciepłych i przyjemnych w dotyku podszewek do ubrań dziecięcych oraz delikatnych dla skóry szlafroków. Z wykorzystaniem miękkiego pluszu można uszyć także poduszkę na kanapę, narzutę na sofę czy fotel oraz inne akcesoria. Meble otulone miękkim pluszem pomogą w stworzeniu ciepłej i przytulnej atmosfery w każdym mieszkaniu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów