Tkanina plusz Jest 90 produktów.

Ma wszechstronne zastosowanie, ponieważ doskonale nadaje się zarówno do produkcji różnego rodzaju koców oraz poduszek, jak i bezpiecznych dla dziecka zabawek. Plusz miękki sprawdzi się także jako materiał do wykonania ciepłych i przyjemnych w dotyku podszewek do ubrań dziecięcych oraz delikatnych dla skóry szlafroków.

Nasza internetowa hurtownia pluszu 2 Lime oferuje bogaty wybór tkanin na metry charakteryzujących się żywą, a przy tym naturalną kolorystyką. Wśród nich znajdują się nie tylko wielobarwne produkty, ale także z ciekawymi wzorami typu kwiaty czy krata szetlandzka.

Plusz na metry jest doskonałym rozwiązaniem do wykonania różnego rodzaju elementów dekoracyjnych. Bogactwo kolorów pozwoli stworzyć z tkanin piękne i miękkie narzuty na sofy czy fotele, ozdobne poszewki i inne akcesoria, które pomogą stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę w domu czy też mieszkaniu. Nasza hurtownia oferuje zakup na metry, dzięki czemu nie musisz przepłacać i możesz zamówić dokładnie tyle materiału, ile potrzebujesz.

Należy pamiętać, że ten materiał potrzebuje szczególnej pielęgnacji, by móc na długo cieszyć się jego miękkością i innymi właściwościami. Dlatego zaleca się pranie ręczne w niskiej temperaturze (30°C) z dodatkiem płynu do tkanin delikatnych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 90 elementów