Informacje

Nowe produkty

Tkaniny bawełniane - hurtowo  Jest 36 produktów.

Tkaniny bawełniane oferujemy nie tylko w ilościach detalicznych, ale również hurtowych. Zapraszamy do współpracy firmy, sklepy z tkaninami i zakłady krawieckie, którym proponujemy bawełnę sprzedawaną w belkach od 40 do 100 metrów. Miękka i delikatna w dotyku tkanina dostępna jest we wzory dla dzieci i dorosłych. Posiadamy również tkaniny jednobarwne oraz modne nowości, o które nieustannie poszerzamy naszą ofertę.

Tkaniny dla dzieci – piękne i bezpieczne

Wśród propozycji tkanin bawełnianych znajdują się tkaniny o wzorach dziecięcych. Kolorowe misie, sowy i piórka, modne alpaki, a także jednobarwne chmurki i drobne gwiazdki to motywy, które podobnie jak minky, są chętnie wykorzystywane w pokojach maluchów. Szyte z nich poduszki, komplety pościeli, zasłonki, a nawet zabawki nadają im nie tylko przyjemny klimat, ale również wprowadzają do wnętrza atrakcyjny akcent. Ponadto bawełna znana jest zarówno z miękkości, jak i przepuszczalności zapewniającej cyrkulację powietrza. Oferta obejmuje również modne i nowoczesne wzory dla dorosłych, które wprowadzą do wnętrza powiew świeżości. W trosce o naszych klientów, oferujemy bawełnę wyłącznie wysokiej jakości, która otrzymała certyfikaty potwierdzające to, że jest tkaniną bezpieczną, szczególnie w kontakcie z dziećmi.

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100

Otrzymanie certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas tkanin. To również gwarancja dla firm, że wyroby bawełniane, które będą oferować swoim klientom, spełnią ich wysokie oczekiwania.

A czym jest Oeko-Tez Standard 100 i kiedy można go uzyskać? To system, który ocenia i bada produkty oraz półprodukty włókiennicze. Otrzymanie go wiąże się ze spełnieniem wielu wymagań i zapewnieniu tkaninie odpowiednich parametrów na każdym etapie obróbki. Dzięki temu masz pewność, że bawełna w naszej hurtowni nie zawiera substancji chemicznych, które są zakazane lub mają niekorzystny wpływ na zdrowie człowieka.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów